shutterstock_121559449

Smyslem tohoto prostoru je pozvat vás (nás) ženy, ke společné i individuální péči o sebe, své tělo, svou ženskou stránku i duši a její potřeby.

Řada žen je v dnešní době úspěšná na poli práce, podnikání, dokáže finančně zajistit sebe i rodinu a z vnějšího pohledu vypadá spokojeně a úspěšně. A přesto – řada z nich žije nenaplněné životy a neustále hledá „cosi“. Čím větší úspěch zažívají, tím větší smutek nebo prázdnotu jsou schopné cítit uvnitř. Také jsou ženy, které chodí do obyčejného zaměstnání, žijí úplně obyčejný a „nezajímavý“ život, věnují se zahrádce, rodině – a ani ony nejsou spokojené. Jen unavené. Co se to s námi ženami děje? Co to hledáme? Co chybí? Čeho je to naopak příliš v našich životech? Jak být konečně spokojená? Tak právě na tyhle otázky bychom chtěly společně s vámi hledat odpovědi v rámci Ženských světů.

Ženské světy vám nabízejí široké spektrum zážitkových seminářů  zaměřených na osobní rozvoj, sebepoznání a umožní vám i nahlédnutí do vlastní duše. Naleznete zde i mnoho možností , jak o sebe pečovat či relaxovat.

V rámci zážitkových seminářů můžete zažít neopakovatelnou atmosféru sdílení. Pro první cyklus setkání jsme vybraly TÉMATA, která se nejčastěji objevují v naší práci s ženami-klientkami + ta která jsme si také samy nějak prožily-prožíváme ve vlastních životech. Věříme, že zaujmou a přilákají do našeho společného prostoru takové ženy, které se nebojí hledat odpovědi na otázky a chtějí se rozdělit o své moudro, radosti i strasti. Přesně tak, jak jsme to my-ženy, dělaly odjakživa.

Cítíte se vyčerpané a nedokážete si vzpomenout, na to kdy jste naposledy měla čas pouze pro sebe, neváhejte možnosti nechat se  hýčkat od naší masérky, která si pro Vás připravila masážespeciální masážní rituály, které Vám umožní načerpat síly a zregenerovat.

Bolí  Vás v zádech? Od porodu se necítíte v kondici? Chystáte se otěhotnět? Blíží se menopauza? Trpíte inkontinencí? Nevíte, zda pánevní dno relaxovat nebo posilovat? Navštivte kurz  Pánevního dna kde se naučíte úlevové a relaxační pozice. Dozvíte se o škole všedního dne. Objevíme krásu ženského cyklu

 

Věříme, že si každá z Vás vybere čím se potěšit a obohatit.

A přeji Vám, ať čas strávený v ženských světech je pro Vás oázou všedního dne a inspirací ve Vašem životě.

 

Vaše Dominika Marková

 

Co jsme již zažily?