JIŘINA PREKOPOVÁ

Srdečně vás zveme na jedinečné setkání, besedu a rodinné konstelace.

Jedná se o unikátní setkání s mezinárodně uznávanou psycholožkou. Z Československa odešla po roce 1968 a od té doby žije v Německu. Je autorkou řady unikátních léčebných metod, které se díky jejím studentům šíří doslova po celém světě. V Jižní Americe dokonce existuje Institut Jiřiny Prekopové (Instituto de Jirina Prekop), který pravidelně pořádá konference o terapii pevným objetím.

Rodinné konstelace jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů.

 

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT!

UPOZORNĚNÍ!!! NA TUTO AKCI SE NEVZTAHUJE CENÍK SEMINÁŘŮ

Jedná o charitativní projekt maximální částka není stanovena.

Minimální vstupné je 500,- Kč

 

CO JSOU RODINNÉ KONSTELACE
 
 
S rodinou jste spojeni skrze celé generace. Nevědomky formuje to, jak vidíte svět, jak cítíte, myslíte a jednáte. Rodina je jednou z hlavních příčin kvality Vašich vztahů, zdraví a života.
 
Rodinné konstelace Vám pomohou objevit, jak jste ovlivněni osudy dalších členů rodiny včetně Vašich předků. Na tomto základě vytváříte vztahy vůči svým partnerům a dětem.
 
Tato metoda odhaluje hluboká spojení a zápletky, ke kterým nemá tradiční psychoterapie přístup.
 
Rodinné konstelace vedou přímo do centra problému. Nacházíme harmonii a řešení Vaší situace.
 
Rodinné konstelace Vám pomohou porozumět širším vlivům, které na Vás působí. Změníte pohled na svůj život a vztahy ke svým blízkým.
15.2.2017 dominika