Nejsem typ ženy, která by tančila za svitu měsíce u ohně, nebo běhala za duhou. Nenosím šaty z šátků, ale kostým a lodičky.
Jsem typ žen, které si umí poradit s okolním světem, ale samy se sebou jsou často bezradné.
Ženské světy mi umožňují vyzobnout z různých stylů, teorií a terapií, a také ze velké skupiny terapeutů, ty nejlepší. Nejvýstižnější pro různé směry.
Dávají mi možnost strávit důvěrné chvíle a zážitky ve společnosti žen, které mají velký respekt k sobě i ostatním.
Nemusím se zdržovat hledám a tápáním. Stačí jen vnímat. Přijímat, co přinášejí.

( :) klientka)

Ženské světy pro mě znamenají spolek skvělých a úžasných žen. Je to poznání pro mě paradoxně pro ženu nepoznaného světa. Je to návod, jak si uvědomovat sama sebe jako žena, užívat se a milovat se. Je to vždy den/víkend neuvěřitelných, neopakovatelných a nepopsatelných zážitků. Je to ozdravná cesta mé duše. Je to obrovské poznání a sebepoznání. Je to svlíknutí se z kůže v bezpečné zóně.

( :) klientka)

Je to naprosto bezpečná cesta do neznámého, nepoznaného a naprosto výjimečného světa žen,  který každodenní život nenabízí. Umožňuje poznat náš svět, sebe sama, podstatu ženského fungování a naši roli na tomto světě. Dělají z nás šťastné a krásné ženy, kterými máme být!

( :) klientka)

Milé , zlaté, nejmilejší,
děkuji Vám oběma za tento rok. Tento rok mi  přinesl největší poznání v životě. V dobrém i zlém. Ale po roce s Vámi v ženských světech bych mohla i napsat, že v dobrém. A to je velký posun. Sice si to nemyslím pořád, ale někdy už ano. A to díky Vám.

Děkuji Vám za vše, co jste tento rok pro nás naplánovaly, udělaly, vymyslely. Bylo to úžasné, protože Vy jste úžasné. Dali jste do toho srdce. A za to děkuji.

( :) klientka)

Nikdy jsem si neuměla představit, jaké to bude. A vy jste rozhodně zdaleka překonaly všechna očekávání, které jsem mohla mít. Jste odvážnější, upřímnější a láskyplnější, vytrvalejší a otevřenější, prostě – mnohem, mnohem báječnější, než jakákoli skupina, kterou jsem kdy zažila, nebo o ní slyšela vyprávět, či četla!

(Saša  – lektorka)

Velmi doporučuju, obě protagonistky (D. Marková a A. Hochmanová) jsou významnými lektorkami s mnohaletou praxí a tvářemi psychologickou-výživového koučinku, který jejich zásluhou postupně proniká do profesionáního výživového poradenství.

(Ing. Ivan Mach – prezident asociace výživových poradců)