12.10. – 14.10. 2018

VZTAH JAKO NAŠE ZRCADLO

„Vztah není jen procházka růžovým sadem, je hlavně o práci na sobě,“

„Obecně máme tendence obviňovat druhé z toho, jak se sami cítíme. To, co sami v sobě nevidíme, vidíme na partnerovi, a máme tendence měnit hlavně partnera.“

Jde ale o to, že když se ve vztahu partneři sblíží, tak si navzájem začnou vytahovat mnohá emoční zranění, která v sobě mají dlouhodobě uložená. Začnou se projevovat různé programy a vzorce (strachy, nepřijetí, odmítnutí apod.) a partneři si je projektují jeden na druhého. Díky tomu vznikají konflikty, nedorozumění a nepochopení.

Rebirthing – Znovuzrození, prožitková dechová technika, kterou budeme na semináři proktikovat.

Rebirthing je dechová transformační technika, která člověku umožňuje dostat se do hlubokého prožitku svých emocí a těla.
Vše, co jsme kdy museli překonat, spolknout, vytrpět a ustát, se v našem těle usazuje ve formě zamrzlé stagnující energie s emočním nábojem. Díky této technice máme možnost dostat se ke svým vytěsněným prožitkům z minulosti, spojených s bolestí, stresem nebo strachem, jednou provždy je propustit ze svého energetického systému a nahradit je životní silou, radostí a vitalitou.

Rebirthing není pouze dechovou technikou, její součástí je i závěrečná meditace se zpěvem posvátné indické mantry, která nás propojí s našim neduálním vědomím, živým prostorem za všemi formami a prožitky. Zde nalézáme místo absolutního klidu a míru, rovnováhy, naplnění v prázdnotě a nekonečné svobody.
Tato jedinečná metoda přináší kombinaci dvou důležitých aspektů, s nimiž je možné rozvíjet náš potenciál směrem k celistvému bytí.
Jde o hlubokou práci s našim stínem a emocemi, a zároveň navazující meditační techniku, která nás osvobozuje od identifikace s našim tělem, emocemi a myšlenkami.

Lektor: Radka Svobodová

Termín konání: 12. – 14. 10. 2018

Místo konání: Stupčice – Bezno

NUTNÁ REZERVACE !!!

ZÁVAZNÁ REZERVACE PO ZAPLACENÍ

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT!

 

GSM: +420 777 247 487

terapeut@dominikamarkova.cz
www.dominikamarkova.cz