35-37 radikální upřímnost

O semináři

Na semináři si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, co se stane, když odhodíme všechny masky a budeme otevřeně mluvit o tom co cítíme, co prožíváme a co si myslíme. Zkušenosti ukazují, že takový zážitek má potenciál vnést do našeho života a vztahů znovu svobodu, blízkost a oživení.
V rámci kurzu se pracuje skupinově, ve dvojicích i individuálně. Společná práce vás podpoří v autenticitě nejen směrem k sobě, ale i k ostatním lidem v jejich dennodenním životě. Kromě upřímné komunikace se prakticky budeme věnovat i tématům jako jsou potlačované emoce, stud, zmírnění stresu, základy efektivní komunikace, strach z konfliktů, „pseudořešení“ konfliktů v podobě pasivní agrese, obviňování či mlčení a ztrátě kontaktu s tělesným prožíváním.

Celý seminář je praktický a prožitkový. Nejedná se o přednášku ani povrchní nácvik komunikačních technik.

Lektor: Sebastian James

Termíny a čas konání: 19. 1.; 16. 2.; 16. 3.; 9,30 – 17,00

Místo ca čas konání: 
Praha – Vinohrady, Písecká 19 od 9,30 do 17,00

Rezervace zde:

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT na 19.1.2019

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT na  16.2. 2019

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT na  16.3. 2019

Přihlásit se můžete také:
telefonicky +420 777 247 487 nebo
emailem: terapeut@dominikamarkova.cz

Doporučujeme absolvovat všechny tři části, ale není to podmínkou.

 

Více o radikální upřímnosti

Radikální upřímnost má hluboké základy v psychoterapii, konkrétně v humanistickém, prožitkovém a psychosomatickém směru nazývaným Gestalt.

Upřímnost a autenticita jsou nezbytnými předpoklady prožívání svobody v životě a blízkosti v mezilidských vztazích. Když naším nejbližším lidem neříkáme pravdu o tom, co cítíme a prožíváme, drží nás to uzamknuté v mentálním vězení, náš život upadá do šedi a vytrácí se nám z něj svěžest a uvolněnost. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát ze začátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

Lhaní, předstírání a zatajování nás naopak stojí spoustu námahy, vyčerpává a je zdrojem většiny lidského stresu. Neupřímnost je také příčinnou problémů v mezilidských vztazích. Za naši neautenticitu platíme vysokou daň v podobě napětí a dušení vlastních emocí. To může mít v konečném důsledku na svědomí nejrůznější psychické i psychosomatické potíže.

Semináře probíhají s maximální účastí 12 žen.

Cena jednodenních seminářů: 1 700,- Kč

Zvýhodněná cena na první objednávku. Pokud jdete poprvé, máte možnost zaplatit pouze polovinu, nebo za stejnou přijít ve dvou.

Zvýhodněné ceny jednodenních seminářů v ročním cyklu:

á 1 600,- Kč – při účasti na dvou
á 1 350,- Kč – při účasti na 3 – 5
á 1 200,- Kč – při účasti 6 a více
á 1 100,- Kč – při účasti na 8

Cena zahrnuje: účast na skupině, prostory, lektora, přednášky a instruktáže.

terapeut@dominikamarkova.cz

www.dominikamarkova.cz