Více o radikální upřímnosti
Upřímnost a autenticita jsou nezbytnými předpoklady prožívání svobody v životě a blízkosti v mezilidských vztazích. Když naším nejbližším lidem neříkáme pravdu o tom, co cítíme a prožíváme, drží nás to uzamknuté v mentálním vězení, náš život upadá do šedi a vytrácí se nám z něj svěžest a uvolněnost. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát ze začátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

Lhaní, předstírání a zatajování nás naopak stojí spoustu námahy, vyčerpává a je zdrojem většiny lidského stresu. Neupřímnost je také příčinnou problémů v mezilidských vztazích. Za naši neautenticitu platíme vysokou daň v podobě napětí a dušení vlastních emocí. To může mít v konečném důsledku na svědomí nejrůznější psychické i psychosomatické potíže.

Lektor: Sebastian James

Termín konání: 19. 1.; 16. 2.; 16. 3.; 9,30 – 17,00

Doporučujeme absolvovat všechny tři části, ale není to podmínkou.

O SEMINÁŘI

Na semináři si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, co se stane, když odhodíme všechny masky a budeme otevřeně mluvit o tom co cítíme, co prožíváme a co si myslíme. Zkušenosti ukazují, že takový zážitek má potenciál vnést do našeho života a vztahů znovu svobodu, blízkost a oživení.
V rámci kurzu se pracuje skupinově, ve dvojicích i individuálně. Společná práce vás podpoří v autenticitě nejen směrem k sobě, ale i k ostatním lidem v jejich dennodenním životě. Kromě upřímné komunikace se prakticky budeme věnovat i tématům jako jsou potlačované emoce, stud, zmírnění stresu, základy efektivní komunikace, strach z konfliktů, „pseudořešení“ konfliktů v podobě pasivní agrese, obviňování či mlčení a ztrátě kontaktu s tělesným prožíváním.

Semináře probíhají s maximální účastí 12 žen.

Celý seminář je praktický a prožitkový. Nejedná se o přednášku ani povrchní nácvik komunikačních technik.
Radikální upřímnost má hluboké základy v psychoterapii, konkrétně v humanistickém, prožitkovém a psychosomatickém směru nazývaným Gestalt.

Cena jednodenních seminářů: 1 700,- Kč

ZVÝHODNĚNÁ CENA NA PRVNÍ SEMINÁŘ.
Pokud jdete poprvé, máte možnost zaplatit pouze polovinu, nebo za stejnou cenu přijít dvě.

Zvýhodněné ceny jednodenních seminářů v ročním cyklu:

á 1 600,- Kč – při účasti na dvou
á 1 350,- Kč – při účasti na 3 – 5
á 1 200,- Kč – při účasti 6 a více
á 1 100,- Kč – při účasti na 8

Místo konání:
Písecká 19
Praha – Vinohrady

NUTNÁ REZERVACE !!!

ZÁVAZNÁ REZERVACE PO ZAPLACENÍ

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT na 19.1.2019

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT na  16.2. 2019

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT na  16.3. 2019

 

Přihlásit se můžete také:
telefonicky +420 777 247 487 nebo
emailem: terapeut@dominikamarkova.cz