Spojení regenerační masáže, obličejové masáže, masáže rukou a nožek. Celý rituál doprovází vůně čokoládového balzámu, růžové květové vody, obličejového růžového oleje a tělového krému Neroli.

Regenerační masáž se soustředí na zatěžované svalové skupiny jako je šíje, mezilopatkové svaly a bedra. Jemnými a systematickými masážními hmaty uvolňuje napjaté svaly, odstraňuje nepříjemné napětí, zlepšuje okysličení svalů. Exkluzivní regenerační masáž  Bio čokoládovým balzámem zklidní i tu nejpřetíženější mysl, navíc zanechá pokožku prosycenou smyslnou vůní, dokonale jemnou, pružnou a hydratovanou. Přispívá k uvolnění napjatých svalů a zlepšení  psychického stavu. Navozuje celkový pocit uvolnění a harmonie.

Čokoládová masáž obličeje pomocí jemných pohybů, poklepů a dotyků uvolní napětí a stres. Dochází k celkovému uvolnění, regeneraci a příjemnému odpočinku.  Jemný peeling s lávovou zemí je směsí éterických olejů s převahou růže a levandule, který pokožku čistí, regeneruje a dodává jí pocit svěžesti. Na závěr pohladíme pleť jojobovým olejem s růží. Vše doladíme míčkovou facilitací na zpevnění kontur obličeje.

Masáž rukou růží damašskou dodá pokožce vašich rukou hydrataci a výživu. Aroma pravé růže zklidňuje při napětí a harmonizuje emoce.  Ošetření rukou zahrnuje olejový regenerační peeling, uvolňující masáž rukou růžovým olejem a na závěr olivovo-růžový zábal.

Masáž nohou má uvolňující účinek a příznivě působí na psychiku a odbourávání stresu. Je ideální pro odlehčení nohou po jejich celodenním namáhání. Přináší odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou, uleví křečovým žilám či bolestem hlavy.  Masáž se provádí tělovým olejem Lymfa nebo Ledviny – Lymfa pomáhá od pocitu těžkých nohou, tělový olej Ledviny je vhodný pro „majitelky“ stále studených nožek :-). Zakončíme příjemným zábalem s ochranným olejem Olea.

 

Cena: 1.490,- Kč (120 min.)