Aromatická masáž přírodními oleji je výživou pro všechny vaše smysly a balzámem pro duši.  Pěstící tělové a masážní oleje jsou zvláčňující, promašťující, hydratační a vyživující.  Jejich základem jsou panenské rostlinné oleje. Dále obsahují bioaktivní látky, esenciální mastné kyseliny, vitamíny, minerály a éterické oleje.

Podle výběru a přání klienta se procedury zaměřují na osvěžení, harmonizaci, pročištění, uvolnění, posílení, euforizaci, povzbuzení, inspiraci či ukotvení.

Při masáži všechny účinné látky oleje harmonizují nejen tělesné funkce, ale pozitivně ovlivňují duševní pohodu.

JARO

Aroma masáž Dotek jara – Osvěžující vůně pro pocit radosti a dobré nálady. Uvolňující masáž při starostech a frustraci.

LÉTO

Aroma masáž Radost ze života – Sladce opojná květinová vůně s tóny citrusů je plná radosti a optimismu. Masáž navozuje pocit štěstí a uvolněné harmonie.

Aroma masáž Uvolnění – Citrusová vůně doplněná skořicí pro navození pocitu harmonie a uvolnění. Vhodná při stresu a přepracovanosti.

PODZIM

Aroma masáž Příliv energie – Zvolené éterické oleje se tradičně v aromaterapii používají k povzbuzení při únavě a k rozproudění energie v těle. Kompozice s malým douškem skořice má prohřívací účinky a zvyšuje prokrvení pokožky. Nevhodná u osob s vysokým krevním tlakem.

ZIMA

Aroma masáž Uvolnění – Citrusová vůně doplněná skořicí pro navození pocitu harmonie a uvolnění. Vhodná při stresu a přepracovanosti.

Aroma masáž Druhý dech – Vybrané éterické oleje se v aromaterapii používají pro posílení dýchacího systému a ulevují při nachlazení. Směs účinně podporuje vykašlávání a celkově zpříjemňuje dýchání. Na psychické úrovni pomáhá zpracovávat nové zážitky, posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Posiluje při únavě a nervové slabosti, projasňuje myšlení a napomáhá koncentraci.

Aroma masáž Lymfa – Specifická směs éterických olejů se tradičně využívá pro své čistící a detoxikační účinky.

 

Cena: 690,- Kč (60 min.)