prosincový pobytový seminář 

Zaměřen na prohloubení uvědomění co nám přinesl rok 2017  a jaký máme záměr v roce příštím. Jak důležité je v životě mít dobře nastavený záměr a respektovat přání srdce.

„Do svého života nejvíce přitahujeme to, na co nejčastěji myslíme, čemu nejpevněji věříme, a co si nejživěji představujeme.“

Na semináři budeme principem šamanské cesty znovu objevovat náš vnitřní svět, obnovíme tak kontakt se svým potenciálem. Transformace mysli vyžaduje trénink koncentrace, odvahy a důvěry.

Seminář bude tak začátkem naší cesty k radosti a otevírání nekonečných možností pro rok 2018.

 Předvánoční čas je tou nejlepší možností se sejít ke společným šamanským meditacím, které nás povedou k prohloubení našich přirozených schopností komunikovat se sebou samým a dozvědět se tak, co v životě potřebujeme, co si přejeme z hloubi srdce a jak můžeme využít naše silné stránky k prosazování svých představ.

Tématem našeho setkání bude Síla záměru – naučíme se používat obrazotvornost a kreativní myšlení, jasně formulovat záměr svého srdce, pracovat s tvůrčí energií a odstranit vnitřní zábrany vůči přirozené harmonii a seberealizaci.

Jasný záměr je vyjádření touhy našeho srdce, je to energie, která nás nese, která živí naději a důvěru. Síla záměru je o koncentraci pozornosti na tuto energii, ale zároveň odevzdáním všech očekávání.

 

 

lektorka : Mgr. Pavla Štěpničková

 

TERMÍN: 8.- 10. 12. 2017

 

MÍSTO KONÁNÍ : Jablonec nad Nisou – Smržovka, nádherná roubenka s krbem, saunou a výřivkou

 

 

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT!